ÚVOD O FIRME PRODUKTY CENNÍK KONTAKT   Dnes je: 26.11.2022 a meniny má Kornel
.... BANNER
SAMOLEPIACA FÓLIA
  • STROJ: TLAČIAREŇ
  • Mimaki je šesťfarebná piezoelektrická solventná tlačiareň. Rozlíšenie
    720 dpi, s maximálnou šírkou potlače 156 cm. Potláča samolepiace folie,
    bilboardove papiere, papiere pre cityligty, plachtoviny, textil, vlajky,
    sieťoviny, tuhé PVC a polyester.
  • STROJ: VYREZÁVACÍ PLOTER
  • Vyrezávací ploter Mimaki CG-130EX má maximálnu efektívnu šírku vyrezávania 1300 mm a rýchlosť do 80 cm/s. Cena týchto prác závisí najmä od materiálov, z ktorých sa vyrezáva a od jeho využitia. Materiály, ktorými disponujeme sa líšia nielen vzhľadom, ale aj podmienkami, do ktorých sú určené.
VÝROBA REKLAMY: PLACHTOVINY / PVC PLACHTY

Samolepiace fólie s digitálnou potlačou sa aplikujú na PVC tabule, sklo, plech, ... Samolepiace fólie sa tiež vystrihávaju, logá a napisy vyplotrovane zo samolepiacich fólií sa aplikujú na tie iste podkladove matiály. Cena za výrobu reklamy sa mení podľa kvality folie, podľa jej povrchovej úpravy (klasicka, reflexna, kriklava,..), hrúbky PVC podkladovej dosky.

Ďaľšie materiály pre veľkoplošnú digitálnu tlač

VÝROBA REKLAMY: SAMOLEPIACA FÓLIA ŠTANDARD

Kvalitné matné alebo lesklé samolepiace fólie s permanentným lepidlom. Ideálne v interiéri, ikeď určené sú aj do exteriérov. Ich trvanlivosť v interiéroch je prakticky neobmedzená a v exteriéroch dosahuje až 3 roky. Proti mechanickému poškodeniu je možné chrániť ich laminovaním. Fólie sú bielej farby a líšia sa hrúbkou. K dispozícii máme i priehľadnú fóliu s lesklým povrchom. Štandardné samolepiace fólie sú ekonomickým riešením pre širokú škálu bežných aplikácií.

VÝROBA REKLAMY: SAMOLEPIACA FÓLIA LIATA

Vysokokvalitná liata fólia so zvlášť lesklým povrchom. Má veľkú odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu a vynikajúcu rozmerovú stálosť. Určená je predovšetkým na dopravné prostriedky a iné exteriérové aplikácie.

VÝROBA REKLAMY: TRENSLUCENTNÉ SAMOLEPIACE FÓLIE

Samolepiace fólie určené predovšetkým na svetelnú reklamu. Vyznačujú sa veľmi dobrým svetelným rozptylom a kvalitným povrchom, ktorý zabraňuje nežiadúcemu odrazu svetla.

VÝROBA REKLAMY: REFLEXNÉ SAMOLEPIACE FÓLIE

Samolepiace fólie s vysokou odrazivosťou. Pri osvetlení v tme vytvárajú zaujímavý efekt viditeľný zo širokého uhlu pohľadu. Zvlášť vhodné sú na reklamné plochy popri cestách a polep dopravných prostriedkov. Minimálna travnlivosť je 7 rokov.

VÝROBA REKLAMY: PERFOROVANÉ FÓLIE

Samolepiace fólie s malými po celom povrchu rovnomerne rozmistnenými otvormi. Vytlačená grafika je viditeľná z lícovej strany, z rubovej sú čierne a výhľad obmedzujú len minimálne. Pri pohľade zo strany tlače vytvárajú dojem nepriehľadnosti.

VÝROBA REKLAMY: BILBOARDOVÝ PAPIER

Papier s gramážou 120 g/m2, saténovým povrchom a bledomodrým rubom. Odolnosť voči vode a dobré krycie vlastnosti ho predurčujú na exteriérové aplikácie – plagáty a billboardy.

VÝROBA REKLAMY: PAPIER

Papier s gramážou 212 g/m2. Je univerzálnym materiálom pre veľkoformátovú tlač.

VÝROBA REKLAMY: SIEŤOVINA

Spevnená sieťovina na báze PVC s matný povrchom a plošnou hmotnosťou 330 g/m2 vhodná do exteriérov vrátane dekorácií budov. Je čiastočne priehľadná, ohňovzdorná. Pri zváraní viacerých pásov je zvar viditeľný.

VÝROBA REKLAMY: VLAJKOVINA

Polyesterová textília vhodná na ľahké vlajkové aplikácie. Po vytlačení sa odporúča okraje vlajky obšiť, aby sa nepárali.

VÝROBA REKLAMY: OBRUSOVINA

Jednostranný tenký plachtovinový materiál.

VÝROBA REKLAMY: SAMOLEPIACE FÓLIE NA AUTOPLACHTY

Polymérne samolepiace fólie so špeciálnym lepidlom určené na plachtoviny. Pevne držia i na flexibilných povrchoch, no napriek tomu nie sú vhodné na autoplachty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OCHRANNÉ A BEZPEČNOSTNÉ
FÓLIE NA OKNÁ RD
okenne bezpecnostne folie
Reklama.Senec.eu - reklamná agentúra
© 2001 - 2010 Reklama.Senec.eu - Sincity, s.r.o.